דוכס הפקות והשכרת ציוד לאירועים

הנקודות החשובות בבחירת קייטרינג איכותי לאירועים

בשעה טובה סגרתם אירוע והגעתם לשלב החשוב בבחירת הקייטרינג איכותי לאירועים. אתם מחפשים מנות שיהיו לטעמכם וגם לטעמם של האורחים ולא יודעים היכן מתחילים לחפש?

כדאי שתכירו את רשימת הנקודות החשובות שעליכם לדעת לפני שאתם שוכרים שירותי קייטרינג ואיך בכלל בוחרים קייטרינג?

קייטרינג איכותי לאירועים

כמה כללים לבחירת קייטרינג איכותי לאירועים

כלל ראשון

הכלל הראשון הוא לבדוק את תפריט הקייטרינג. בסופו של דבר המנות צריכות להיות לטעמכם ובדרך כלל ישנן שתי אפשרויות העומדות לרשותכם: תוכלו לבחור בתפריט כללי עם מנות על פי בחירתכם ורצונותיכם או בתפריט על פי סגנון מטבח מסויים כמו מטבח אסייתי, איטלקי וכדומה.

ישנם מטבחים על פי אפיון מסויים כמו צמחוני, טבעוני, בשרי או חלבי.

כלל שני

אנו צריכים לקחת בחשבון את כמות האורחים שתגיע לאירוע וכמו כן גם את סוג האורחים.
אם כמות האורחים קטנה יחסית (פחות מ-50 מוזמנים) אנו נעדיף לעבוד עם חברה קטנה ופשוטה יותר המציעה מנות זולות ואם כמות האורחים גדולה (יותר מ-50 מוזמנים) אנו נעדיף להזמין שירות קייטרינג גדול עם מאכלים יותר מגוונים וברמה גבוהה בשילוב של צוות מלצרים.

כלל שלישי

אתם צריכים לשים לב באיזה מתכונת חברת הקייטרינג עובדת. ישנן חברות שעובדות עם צוות מלצרים, ישנן חברות שעובדות בשיטת בופה. תצרכו להחליט איזה שיטה תתאים יותר לאופי האירוע על פי כמות המוזמנים וסוג האירוע שלכם.

כלל רביעי

הכלל הרביעי והכי חשוב! אנו צריכים לבחון את רמת שירות הקייטרינג על פי המלצות או על פי תיק עבודות, ישנם שירותי קייטרינג המציעים גם טעימות על מנת שתוכלו לקבל אינדיקציה טובה יותר לגבי רמת האוכל שהם מציעים.

רצוי לברר עם אנשים ששכרו את שירות הקייטרינג בעבר על מה הם אומרים על השירות, על איכות המזון, על הטעם ועל מה האורחים שלהם אמרו על האוכל באופן כללי – האם הם היו מרוצים והיה להם טעים או שהם פחות היו מרוצים.

מה לא כדאי לכם לעשות כשאת בוחרים קייטרינג לאירוע שלכם?

כדאי ואף רצוי לא לבחור בקייטרינג לאירועים רק בגלל המחיר הזול שלו, לרוב מחיר זול בכל הנוגע לאוכל עלול להדליק לכם נורה אדומה שחומרי הגלם לא איכותיים והעבודה היא לא ברמה גבוהה.

קייטרינג איכותי לאירועים באופן כללי באירוע הוא פרט שלא כדאי לחסוך בו – בסופו של דבר אנשים זוכרים את מה שהם אכלו באירוע יותר ממה שהם זוכרים את האירוע עצמו ובלי קשר אתם בטוח תרצו שהאורחים שלכם ישבחו את האירוע ויהנו ממנו.

לכן כדאי מאוד להשקיע בכל מה שקשור לאוכל ואם יש את האופציה לשכור שירות של מלצרים זה יהיה מעולה, יוסיף וישדרג לכם את האירוע.

עוד פרט חשוב שלא כדאי לכם לעשות – הוא לא להניח מראש שהכל כלול במחיר המנה. בשביל תשובות מדויקות מצד נותני השיות עליכם לשאול את השאלות הנכונות.
ישנן חברות שיכללו את שירות המלצרים במנה וישנן חברות שלא יעשו זאת לכן עליכם להיות מדויקים ולשאול את השאלות הנכונות.

בקשו את מחיר המנה ושאלו מה היא כוללת, כך תוכלו לדעת במדויק מה כל חברת קייטרינג מציעה ובכך תוכלו להשוות מחירים באופן יעיל יותר ולחסוך הרבה יותר כסף.   

לסיכום

קייטרינג איכותי לאירועים הוא אחד מן הפרטים הכי חשובים באירוע ולכן כדאי להשקיע בו. כיום מפיקי האירועים או חברות השכרת הציוד לאירועים עובדים עם שירות זה ותהיו בטוחים שהם יעבדו עם הטובים בתחום.

אנחנו נפרוס את השטיח
ואתם רק צריכים לבוא לאירוע!

אז למה אתם מחכים?
צרו איתנו קשר עוד היום ותקבלו הצעת מחיר מותאמת אישית.

Call Now Button דילוג לתוכן