קייטרינג איכותי לאירועים קטנים – כך תבחרו חברה מוצלחת

קייטרינג איכותי לאירועים קטנים

קייטרינג איכותי לאירועים קטנים הוא לא פחות חשוב מהאירוע עצמו. ברוב האירועים הדבר שהאורחים זוכרים באופן גורף הוא האוכל אותו הם אכלו באירוע. לא משנה אם מדובר האירוע קטן או גדול אוכל משחק תפקיד חשוב ולכן כדאי להשקיע בו.

אז מה תצטרכו לדעת לפני שאתם סוגרים עם חברת קייטרינג לאירועים? ישנן מספר שאלות ובדיקות שתצטרכו לעשות לפני הסגירה הסופית עם בעל המקצוע כדי לוודא שאכן אתם מקבלים את מה שתם דורשים.

לרוב סוג הקייטרינג המומלץ ביותר לאירועים קטנים הוא חלבי. העלויות של הקייטרינג החלבי הן נמוכות בהרבה מעלויות הקייטרינג הבשרי כך שאם אתם רוצים אוכל טוב, טעים וקליל וגם זול יחסית במחיר הקייטרינג החלבי הוא המומלץ ביותר עבורכם.

קייטרינג איכותי לאירועים – מה שווה לדעת? 

לפני שאתם סוגרים קייטרינג איכותי לאירועים קטנים, עליכם לברר מספר פרטים לפני שאתם סוגרים עם בעל המקצוע. עניין האוכל באירועים הוא עניין חשוב מאוד שיש לשים אליו דגש ומעבר לזה ישנם כמה עניינים טכניים כמו כשרויות וכדומה.

כשרות

השיקול החשוב ביותר באירוע הוא הכשרות – חשוב לשים לב להעדפות האורחים כיוון שישנם אורחים שיעדיפו כשרות ספציפית, לכן כדאי לברר את עניין זה מבעוד מועד כדי להיות ערוכים ועל מנת שתוכלו לעדכן את בעל המקצוע שגם הוא יהיה ערוך.

ישנם המון סוגי כשרויות – רבנות, בדץ,  מהדרין, חלק ועוד, חשוב לברר מול האורחים את סוג הכשרות המועדף עליהם ולהזמין קייטרינג עם אותה כשרות בהתאם לדרישת האורחים.

גיוון

גיוון במנות זה חלק בלתי נפרד מהאירוע – האורח צריך להרגיש שיש מבחר ומעבר לזה כל לכל אורח טעם שונה, חשוב שיהיה מבחר על מנת שכל אחד יקבל את המנה ואת הסלטים שהוא מתחבר אליהם ולכן כדאי להזמין מראש מבחר מנות ומבחר סלטים חיים ומבושלים.

מבחן הטעם

בסופו של דבר, מבחן הטעם הוא זה שקובע. רוב הפעמים מה שקובע אם נבחר בקייטרינג כזה או אחר הוא הטעם ולכן רצוי לבצע יום טעימות שבוא תוכלו לטעום את המנות שאותו בעל קייטרינג מציע וכך תדעו לקראת מה אתם הולכים. קייטרינג איכותי לאירועים קטנים צריך להיות טעים לחיך, נעים ולא כבד מידי.

הכל צריך להיות מבוצע עם חומרי גלם טריים ואיכותיים וכך הטעם יהיה בהתאם, כפי שהזכרנו בהתחלה עדיף לשלם קצת יותר ולקבל מנות עשירות, מגוונות, איכותיות וטעימות על מנת שהאורחים שלכם יהנו ויזכרו את האירוע שלכם באור חיובי.

אמינות בעל המקצוע

נושא שאמנם לא קשור למבחני טעם וכו' אך מאוד מאוד חשוב הוא אמינות בעל המקצוע – כאשר מרימים אירוע בין אם הוא אירוע קטן ובין אם הוא אירוע גדול חשוב מאוד לסגור עם חברת קייטרינג אמינה ואיכותית אשר יגרמו לכם להיות מרוצים בסופו של דבר. הוא צריך לייצר עבורכם תחושה של ביטחון.

כיום חברות השכרת ציוד לאירועים מתעסקים עם עניין הקייטרינג לאירועים, אפשר לפנות לחברה אמינה כזו שאתם סומכים עליה ויודעים שהיא מקבלת המון המלצות. כך תוכלו להנות מהאירוע שלכם ולהגיע אליו בראש שקט שהכל מתנהל כשורה.

לסיכום

קייטרינג איכותי לאירועים קטנים הוא אלמנט חובה באירוע. לכן חשוב לבחור קודם כל בבעל מקצוע אמין ומקצועי אשר יעניק לכם שקט נפשי ויספק לכם את כל הדרישות בנוגע לקייטרינג איכותי.

בדקו את כל הפרמטרים לפני שאתם סוגרים עם בעל המקצוע, ערכו סקר שוק וטעימות וכך תוכלו לבחור חברה טובה ואיכותית.

Call Now Button דילוג לתוכן