פרטים חשובים שכדאי לדעת לפני השכרת שולחנות וכסאות לאירועים

השכרת שולחנות וכסאות לאירועים

רוצים לדעת יותר על השכרת שולחנות וכסאות לאירועים אבל לא יודעים כיצד להתחיל? הכנו עבורכם את המדריך השלם והמפורט ביותר על השכרת ציוד לאירועים.

לפני שניגשים לבחירת הכסאות והשולחנות עלינו לדעת מספר כללים כדי שנעשה זאת בצורה חכמה ונקבל מוצרים איכותיים וטובים.

השכרת שולחנות וכסאות לאירועים – 5 טיפים לשוכר

אז כמו שכבר הזכרנו בתחילת המדריך, ישנם כמה דברים שעליכם לבדוק לפני שאתם סוגרים השכרת שולחנות וכסאות לאירועים. ישנם פרטים שחייבים לבדוק לפני ההשכרה על מנת לא להגיע לדקה התשעים ולגלות מוצר פגום או הרוס.

לכן ישנם כמה שלבים וכמה פרטים חשובים שעליכם לדעת:

בחירת הציוד המתאים

בחירת הציוד המתאים הוא חלק בלתי נפרד מן התהליך כיוון שלכל אירוע יתאים סגנון אחר. למשל להפקת בת מצווה או להפקת בר מצווה בבית יתאימו כסאות ושולחנות מפלסטיק פשוטים יחסית ואילו להפקת חתונות יתאימו כסאות מעץ יוקרתיים ומסיביים.

ניקיון הציוד

פרט נוסף שעליכם לשים לב אליו הוא כמובן ניקיון הציוד. אף אחד לא רוצה לשכור ציוד ולגלות ביום האירוע שהכסאות והשולחנות מלוכלכים. לכן כדאי להעלות את הנקודה הזו בפני בעל השכרת ציוד לאירועים ולשאול אותו האם הציוד מגיע אליכם נקי.

הובלה והתקנת הציוד

השכרת שולחנות וכסאות לאירועים היא דבר נחוץ אך מה קורה כשאין שירות של הובלה והתקנה? האירוע הופך לכבד וקשה עבור בעלי האירוע. זו פעולה לא פשוטה שמצריכה הרבה טרחה כדי להביא את הציוד למקום האירוע – הוא כבד, גדול ומגושם ולרוב אין מקום להעמיס אותו ברכב פרטי.

אם אתם מתעסקים באירוע גדול כמו ארגון חתונה אנו בטוחים כי לא תרצו להתעסק עם הבאת הציוד והתקנתו.  

לכן המלצה חמה מאיתנו – בררו זאת מול הספק ושאלו אותו האם השירות כולל גם הובלה והתקנה. תאמינו לנו שזה חוסך המון כאב ראש וטרחה וכך אתם יכולים להתעסק בשאר הסידורים לאירוע שלכם בלי להתעסק בדברים כאלה.

תו תקן וביטוחים

וודאו כי לציוד קיים תו תקן או לפחות ביטוח כדי לוודא את בטיחות הציוד – לא נרצה שאחד מהכסאות או מהשולחנות יתפרקו לנו באמצע האירוע עם כל האוכל שנמצא עליו.

זה חשוב כיוון שהאירוע צריך להתנהל בצורה בטיחותית וחלקה – אנו לא נרצה הפתעות למיניהן.

פרטים חשובים שצריך לזכור כאשר מבצעים השכרת שולחנות וכסאות לאירועים

  • שימו לב כי הציוד שהזמנתם תואם את הציוד שקיבלתם הן מבחינת הכמות והן מבחינת הציוד עצמו.
  • וודאו שאתם מחזירים לבעל המקצוע את הציוד בשלמותו.
  • וודאו כי הציוד שקיבלתם תואם לנייר שהשוכר נתן לכם ושלא חסר כלום.

מהם המחירים של השכרת שולחנות וכסאות?

המחירים של השכרת שולחנות וכסאות לאירועים תלויים בסוג הציוד ובכמותו. ישנם שולחנות וכסאות פשוטים מפלסטיק, ישנם שולחנות וכסאות מפלסטיק קשיח ומהודר וישנם כסאות עץ מאסיביים יותר.

לכן המחירים תלויים בבחירת סוג הציוד ובכמות אותה הלקוח דורש.

הפקת אירועים היא נושא מורכב והשכרת הציוד תלויה כמובן גם בסוג האירוע ובמיקומו – כמובן שאם האירוע יהיה רחוק מעסק ההשכרות ותהיה הובלה רחוקה המחיר יהיה בהתאם.

לסיכום

על מנת לקבל את השירות הטוב ביותר עליכם למצוא בעל עסק אמין המספק ציוד איכותי בעל תו תקן. ישנם חברות להשכרת ציוד לאירועים אשר מתעסקים בהשכרה של ציוד נוסף כגון שירותי קייטרינג לאירועים ושירותי דוכני מזון לאירועים.

אם תפעלו על פי המדריך הנ"ל תוכלו להינות מאירוע איכותי ומהנה במיוחד ללא דאגות ועם הציוד הכי איכותי שקיים כיום.

Call Now Button דילוג לתוכן